AKORDEON

Öncelikle kursumuzun sağladığı ücretsiz deneme ve tanışma derslerimizde eğitmenlerimiz tarafından gerçekleştirilen kulak ve ritim testlerinden yararlanarak mevcut seviyenizi belirleyip bu doğrultuda sonraki derslerinizin planlaması yapılmaktadır. Ayrıca bu sayede hem birebir olarak çalışacağınız eğitmeninizi hem de kursumuzu yakından tanıma ve değerlendirme şansına sahip olacaksınız.

Bireysel olarak yapılan akordeon derslerimizde öğrencilerimize nota ve ritim bilgileri, akordeon teknikleri aktarılmaktadır.

Her öğrencinin seviyesine, işitme ve enstrüman öğrenimine karşı bireysel yatkınlığına uygun olarak oluşturulmuş programlarımız ile birlikte Kafkas, Çerkez, Balkan gibi akordeon enstrümanının yoğun olarak kullanıldığı yöresel ezgilerden oluşan eserlerin yanı sıra kabul görmüş diğer tüm seçkin akordeon eserlerini tanıtarak öğrencilerimizin iyi bir akordeon eğitimi alması başlıca amaçlarımızdandır.

Alanlarında uzman eğitmenlerimiz tarafından verilen akordeon kurslarımızın amacı; öğrencilerimize müzik sevgisini aşılamak, müzik duygusunu geliştirmek ve beynin mantıksal işleyişini arttırmaktır.

10 yaşından itibaren her yaşa yönelik eğitim programı uygulanmaktadır.

Akordeon derslerimiz haftada 1 gün 50 dk’lık 1 ders saati özel ders şeklinde yapılmaktadır, öğretmenle birebir çalışıldığı için gün ve saat tercihi yapılabilmektedir. Size ve hocamıza uygun gün ve saatler ayarlanabilmektedir.

Ayrıca kursumuzda Konservatuar, Eğitim Fakültelerinin Müzik Bölümleri, Anadolu Güzel Sanatlar Liseleri programları, London College Of Music, Royal Academy ve Bilsem sınavlarına girmek isteyen öğrencilerimiz için düzenli ve sistemli bir çalışma programı ile yetenek sınavlarına hazırlanmalarını sağlamaktayız.

Akordeon derslerimiz her yaştan katılımcının müzikal yaşamına katkı sağlayacaktır. Yolu müzikten geçen herkesi akordeon kurslarında eğitimlerine davet eden Portakal Müzik’de siz de kendinizi geliştirebileceksiniz.

Akordeon Kursu‘umuza katılmak için iletişim formunu doldurun sizi arayalım.

""
1
Ad Soyad
Telefon
Mesajınız
0 /
Previous
Next