Öncelikle kursumuzun sağladığı ücretsiz deneme ve tanışma derslerimizde eğitmenlerimiz tarafından gerçekleştirilen kulak ve ritim testlerinden yararlanarak mevcut seviyenizi belirleyip bu doğrultuda sonraki derslerinizin planlaması yapılmaktadır. Ayrıca bu sayede hem birebir olarak çalışacağınız eğitmeninizi hem de kursumuzu yakından tanıma ve değerlendirme şansına sahip olacaksınız.

Bireysel olarak yapılan bateri (davul) derslerimizde öğrencilerimize nota ve ritim bilgileri, bateri (davul) teknikleri aktarılmaktadır. Derslerimiz Akustik Bateri ile yapılmakta olup, daha etkin ve verimli bir çalışma olabilmesi açısından hem öğrencide hem de öğretmende olmak üzere iki bateri ile yapılmaktadır.

Her öğrencinin seviyesine, işitme ve enstrüman öğrenimine karşı bireysel yatkınlığına uygun olarak oluşturulmuş programlarımız ile birlikte dünyada kabul görmüş seçkin bateri (davul) eserlerini tanıtarak öğrencilerimizin iyi bir bateri (davul) eğitimi alması başlıca amaçlarımızdandır.

Alanlarında uzman eğitmenlerimiz tarafından verilen bateri (davul) kurslarımızın amacı; öğrencilerimize müzik sevgisini aşılamak, müzik duygusunu geliştirmek ve beynin mantıksal işleyişini arttırmaktır.

6 yaşından itibaren her yaşa yönelik eğitim programı uygulanmaktadır.

Bateri (Davul) derslerimiz haftada 1 gün 50 dk’lık 1 ders saati özel ders şeklinde yapılmaktadır, öğretmenle birebir çalışıldığı için gün ve saat tercihi yapılabilmektedir. Size ve hocamıza uygun gün ve saatler ayarlanabilmektedir.

Ayrıca kursumuzda Konservatuar, Eğitim Fakültelerinin Müzik Bölümleri, Anadolu Güzel Sanatlar Liseleri programları, London College Of Music, Royal Academy ve Bilsem sınavlarına girmek isteyen öğrencilerimiz için düzenli ve sistemli bir çalışma programı ile yetenek sınavlarına hazırlanmalarını sağlamaktayız.

Bateri (Davul) derslerimiz her yaştan katılımcının müzikal yaşamına katkı sağlayacaktır. Yolu müzikten geçen herkesi bateri (davul) kurslarında eğitimlerine davet eden Portakal Müzik’de siz de kendinizi geliştirebileceksiniz.

Bateri (Davul) Kursu‘umuza katılmak için iletişim formunu doldurun sizi arayalım.

""
1
Ad Soyad
Telefon
Mesajınız
0 /
Previous
Next