Öncelikle kursumuzun sağladığı ücretsiz deneme ve tanışma derslerimizde eğitmenlerimiz tarafından gerçekleştirilen kulak ve ritim testlerinden yararlanarak mevcut seviyenizi belirleyip bu doğrultuda sonraki derslerinizin planlaması yapılmaktadır. Ayrıca bu sayede hem birebir olarak çalışacağınız eğitmeninizi hem de kursumuzu yakından tanıma ve değerlendirme şansına sahip olacaksınız.

Bireysel veya grup halinde yapılan gitar derslerimizde öğrencilerimize nota ve ritim bilgileri, gitar çalım teknikleri aktarılmaktadır.

Telli sazlar ailesinden olan Gitarın; Klasik, Elektrik, Akustik Gitar ve Bas Gitar olarak icra, tarz ve form olarak değişik şekilleri vardır.

Her öğrencinin seviyesine, işitme ve enstrüman öğrenimine karşı bireysel yatkınlığına uygun olarak oluşturulmuş programlarımız ile birlikte kabul görmüş seçkin gitar eserlerini tanıtarak öğrencilerimizin iyi bir gitar eğitimi alması başlıca amaçlarımızdandır.

Atölyemizde bütün gitar çeşitlerinin dersi verilmekte olup, hem klasik hem de popüler müzik eserleri öğretilmektedir.

1. KLASİK GİTAR DERSİ: Genel olarak 5 yaşından itibaren herkesin Klasik Gitar eğitimi alması mümkündür.
2. BAS GİTAR DERSİ: Genel olarak 8 yaşından itibaren herkesin Bas Gitar eğitimi alması mümkündür.
3. ELEKTRO GİTAR DERSİ: Genel olarak 8 yaşından itibaren herkesin Elektro Gitar eğitimi alması mümkündür.
4. AKUSTİK GİTAR DERSİ: Genel olarak 8 yaşından itibaren herkesin Akustik Gitar eğitimi alması mümkündür.

Alanlarında uzman eğitmenlerimiz tarafından verilen gitar kurslarımızın amacı; öğrencilerimize müzik sevgisini aşılamak, müzik duygusunu geliştirmek ve beynin mantıksal işleyişini arttırmaktır.

Gitar derslerimiz haftada 1 gün 50 dk’lık 1 ders saati özel ders şeklinde yapılmaktadır, öğretmenle birebir çalışıldığı için gün ve saat tercihi yapılabilmektedir. Size ve hocamıza uygun gün ve saatler ayarlanabilmektedir.

Ayrıca kursumuzda Konservatuar, Eğitim Fakültelerinin Müzik Bölümleri, Anadolu Güzel Sanatlar Liseleri programları, London College Of Music, Royal Academy ve Bilsem sınavlarına girmek isteyen öğrencilerimiz için düzenli ve sistemli bir çalışma programı ile yetenek sınavlarına hazırlanmalarını sağlamaktayız.

Gitar derslerimiz her yaştan katılımcının müzikal yaşamına katkı sağlayacaktır. Yolu müzikten geçen herkesi gitar kurslarında eğitimlerine davet eden Portakal Müzik’de siz de kendinizi geliştirebileceksiniz.

Gitar Kursu‘umuza katılmak için iletişim formunu doldurun sizi arayalım.

""
1
Ad Soyad
Telefon
Mesajınız
0 /
Previous
Next