Öncelikle kursumuzun sağladığı ücretsiz deneme ve tanışma derslerimizde eğitmenlerimiz tarafından gerçekleştirilen kulak ve ritim testlerinden yararlanarak mevcut seviyenizi belirleyip bu doğrultuda sonraki derslerinizin planlaması yapılmaktadır. Ayrıca bu sayede hem birebir olarak çalışacağınız eğitmeninizi hem de kursumuzu yakından tanıma ve değerlendirme şansına sahip olacaksınız.

Bireysel olarak yapılan şan ve ses eğitimi derslerimizde öğrencilerimize nota ve ritim bilgileri, şan ve ses eğitimi teknikleri aktarılmaktadır.

Her öğrencinin seviyesine, işitme ve şan, ses eğitimi tekniklerini öğrenimine karşı bireysel yatkınlığına uygun olarak oluşturulmuş programlarımız ile birlikte dünyada kabul görmüş seçkin şan eserlerini tanıtarak öğrencilerimizin iyi bir şan ve ses eğitimi alması başlıca amaçlarımızdandır.

Konservatuar ve Müzik Bölümü Eğitim Fakültelerinden mezun olan, alanlarında uzman eğitmenlerimiz tarafından verilen şan ve ses eğitimi kurslarımızın amacı; öğrencilerimize müzik sevgisini aşılamanın yanı sıra ses teli bozuklukları, nefes bozuklukları ve diyafram bozukluklarının düzeltilmesi ve müzik duygusunu geliştirmekle beraber beynin mantıksal işleyişini arttırmaktır.

14 yaşından itibaren her yaşa yönelik eğitim programı uygulanmaktadır.

Şan ve Ses Eğitimi derslerimiz haftada 1 gün 50 dk’lık 1 ders saati özel ders şeklinde yapılmaktadır, öğretmenle birebir çalışıldığı için gün ve saat tercihi yapılabilmektedir. Size ve hocamıza uygun gün ve saatler ayarlanabilmektedir.

Ayrıca kursumuzda Konservatuar, Eğitim Fakültelerinin Müzik Bölümleri, Anadolu Güzel Sanatlar Liseleri programları, London College Of Music, Royal Academy ve Bilsem sınavlarına girmek isteyen öğrencilerimiz için düzenli ve sistemli bir çalışma programı ile yetenek sınavlarına hazırlanmalarını sağlamaktayız.

Şan ve Ses Eğitimi derslerimiz her yaştan katılımcının müzikal yaşamına katkı sağlayacaktır. Yolu müzikten geçen herkesi şan ve ses eğitimi kurslarında eğitimlerine davet eden Portakal Müzik’de siz de kendinizi geliştirebileceksiniz.

Sesinizi diyafram ile daha doğru kullanmak, nefesinizi kontrol etmek ve şarkı söyleme becerinizi geliştirmek istiyorsanız sizi de kurs merkezimize bekliyoruz.

Şan ve Ses Eğitimi Kursu‘umuza katılmak için iletişim formunu doldurun sizi arayalım.

""
1
Ad Soyad
Telefon
Mesajınız
0 /
Previous
Next